Saint Lucia Grot
Bat Cave, Saint Lucia
28 °C binnen, het hele jaar.
DavidMPyle · CC BY 4.0
De afdaling
De ingang, op 18 m.
Het echte reliëf boven Bat Cave, Saint Lucia, elke 30 m gemeten op het Copernicus-model, en de grot die op dezelfde verticale schaal naar beneden loopt.
De diepte is zoals gepubliceerd door wie de grot heeft verkend; de vorm van de gangen is een schets, geen opmeting. Voor deze grot is nog geen diepte gepubliceerd.
18m
Hoogte van de ingang
uit het reliëfmodel van 30 m
28°C
Binnen, het hele jaar
het jaargemiddelde buiten, bij de ingang
445m
Gesteente erboven
het hoogste punt binnen 1,5 km
Binnen en buiten
28 °C binnen, het hele jaar.
Diep binnen behoudt een grot de gemiddelde jaartemperatuur van buiten: hier ongeveer 28 °C, in januari en in augustus. Het beste ontvlucht u de hitte van maart tot januari.
- 27°26°Jan
- 27°26°Feb
- 27°26°Mrt
- 28°26°Apr
- 28°27°Mei
- 28°27°Jun
- 29°27°Jul
- 29°28°Aug
- 29°28°Sep
- 29°28°Okt
- 28°27°Nov
- 28°27°Dec
Buiten: gemiddelden voor middag en nacht 1991–2020 (NASA POWER), omgerekend naar de hoogte van de ingang. Binnen: het jaargemiddelde, dat de diepe delen van een grot behouden. Bij de ingang volgt het een beetje het weer.
Grot in Saint Lucia
Bat Cave, Saint Lucia (grot) ligt in Saint Lucia. De ingang ligt op 18 m. Ze heeft de vorm van een lavatunnel.
Hoe er te komen.
- Wilde grot: alleen met speleo-uitrustingGeen paden of licht binnen. Ga alleen met een speleoclub of een gekwalificeerde gids.
- Soufrièredichtstbijzijnde plaats · 2,4 km hemelsbreed
- Sugar Beachdichtstbijzijnd uitzichtpunt · 1,1 km van de ingang
- Hewanorra International Airport (UVF)dichtstbijzijnde luchthaven met lijnvluchten · 17 km hemelsbreedAutohuur op luchthaven UVF (Vieux Fort)Discover Cars · gesponsorde link↗
Plan uw bezoek
Rondleidingen, een bed in de buurt, een auto.
Sommige van de bovenstaande links zijn affiliatelinks: als u via deze links boekt, ontvangen wij mogelijk een commissie, zonder extra kosten voor u. Dit verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.
Van bovenaf gezien.
De grond boven de grot, met gearceerd reliëf, de lijn van de doorsnede en wat mensen rond de ingang in kaart hebben gebracht.
N
1,5 km
Sentinel-2 cloudless 2016 (EOX, CC BY 4.0), 6,0 × 6,0 km, noorden boven. De lijn is de doorsnede hierboven. Punten © OpenStreetMap-bijdragers.
Rond de ingang.
- 14uitzichtpunten binnen 3 kmSugar Beach, Soufriere, Big Nature en nog 11
- 2bewegwijzerde wandelroutes binnen 3 kmGros Piton Nature Trail, Petit Piton Trail
- 5watervallen met naam binnen 4 kmDiamond Falls, Piton Falls, Toraille Falls en nog 2
- 6parkeerplaatsen binnen 2 km
- 1informatieborden en bezoekerscentra binnen 3 km
- 3bushaltes binnen 2 km
- 60hotels en pensions binnen 8 kmHummingbird Beach Resort, Jaco Pitons Villa, Frenz en nog 57
- 40restaurants en cafés binnen 3 km
- andere grotingangen binnen 3 km
- bronnen binnen 2 km
- zinkgaten en dolines binnen 3 km
- speleoclubs en speleolocaties binnen 15 km
- klimrotsen binnen 3 km
- campings binnen 8 km
Geteld in OpenStreetMap, de kaart die iedereen kan bewerken, rond de ingang. Een laag aantal kan gewoon betekenen dat niemand het al in kaart heeft gebracht. © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL).
Plaatsen in de buurt
- Soufrière2,4 km hemelsbreed
- Canaries7,3 km hemelsbreed
- Choiseul7,4 km hemelsbreed
- Augier12 km hemelsbreed
- Anse La Raye12 km hemelsbreed
- Laborie13 km hemelsbreed
- Cantonement14 km hemelsbreed
- L’Abbayée14 km hemelsbreed
In onze andere atlassen
Wat er nog meer rond Bat Cave, Saint Lucia te vinden is.
De rivier bij de ingang, de watervallen, de meren, de bergen en vulkanen erboven, de canyons, stranden en eilanden in de buurt — uit onze andere atlassen.
Cijfers uit de databases van de zustersites (Wikidata, HydroATLAS, GeoNames, NOAA, OpenStreetMap). De links werken zodra elke site online is.
Maand na maand
Het weer buiten, bij de ingang.
| Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Middag | 27 | 27 | 27 | 28 | 28 | 28 | 29 | 29 | 29 | 29 | 28 | 28 |
| Middag | 27 | 27 | 27 | 28 | 28 | 28 | 29 | 29 | 29 | 29 | 28 | 28 |
| Nacht | 26 | 26 | 26 | 26 | 27 | 27 | 27 | 28 | 28 | 28 | 27 | 27 |
| Regen (mm) | 68 | 44 | 48 | 97 | 102 | 136 | 154 | 180 | 182 | 189 | 159 | 85 |
| Regendagen | 16 | 12 | 12 | 13 | 15 | 19 | 22 | 22 | 20 | 22 | 22 | 17 |
| Zonuren/dag | 8,3 | 8,8 | 9,0 | 8,8 | 8,5 | 8,0 | 8,4 | 8,6 | 8,2 | 7,6 | 7,7 | 8,0 |
| Middag | Middag | Nacht | Regen (mm) | Zonuren/dag | |
|---|---|---|---|---|---|
| Jan | 27 | 27 | 26 | 68 | 8,3 |
| Feb | 27 | 27 | 26 | 44 | 8,8 |
| Mrt | 27 | 27 | 26 | 48 | 9,0 |
| Apr | 28 | 28 | 26 | 97 | 8,8 |
| Mei | 28 | 28 | 27 | 102 | 8,5 |
| Jun | 28 | 28 | 27 | 136 | 8,0 |
| Jul | 29 | 29 | 27 | 154 | 8,4 |
| Aug | 29 | 29 | 28 | 180 | 8,6 |
| Sep | 29 | 29 | 28 | 182 | 8,2 |
| Okt | 29 | 29 | 28 | 189 | 7,6 |
| Nov | 28 | 28 | 27 | 159 | 7,7 |
| Dec | 28 | 28 | 27 | 85 | 8,0 |
Gemiddelden 1991–2020 (NASA POWER) voor een cel van ongeveer 55 km breed, omgerekend naar de hoogte van de ingang (18 m) met de standaard temperatuurgradiënt. Geen voorspelling.
Foto's
Binnen en eromheen.



Recente jaren
Natte jaren, droge jaren.
De regen van elke maand als aandeel van het gemiddelde van 1991–2020. Een droog jaar betekent een lagere rivier en heter gesteente, een nat jaar meer water in de kloof.
| Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 28% | 43% | 24% | 7% | 20% | 25% | 34% | 40% | 29% | 65% | 61% | 24% |
| 2021 | 24% | 52% | 83% | 42% | 26% | 48% | 45% | 50% | 16% | 44% | 21% | 31% |
| 2022 | 15% | 49% | 33% | 29% | 40% | 56% | 43% | 33% | 62% | 51% | 43% | 32% |
| 2023 | 53% | 35% | 19% | 25% | 27% | 53% | 54% | 51% | 17% | 73% | 38% | 48% |
| 2024 | 41% | 25% | 24% | 14% | 29% | 46% | 35% | 40% | 41% | 14% | 71% | 29% |
| 2025 | 44% | 38% | 22% | 22% | 52% | 37% | 24% | 31% | 29% | 40% | 28% | 37% |
130% of meer: natte maand 70% of minder: droge maand
Grotten in de buurt.

Byahaut Bat Cave
Saint Vincent en de Grenadines · 75 km
- —Diepte
- —Gangen
- 80 mHoogte van de ingang
- 27 °CBinnen, het hele jaar
Waar deze cijfers vandaan komen
| Naam, type, gepubliceerde diepte en lengte, bezoekers | Wikidata (Q544367) · CC0 |
|---|---|
| Het reliëf erboven, de hoogte van de ingang, de doorsnede en het 3D-model | Copernicus DEM GLO-30 · © DLR e.V., © Airbus Defence and Space GmbH, Copernicus/ESA |
| Klimaat | NASA POWER, 1991–2020 |
| Ingangen, bronnen, zinkgaten, openingstijden en wat er omheen ligt | © OpenStreetMap contributors · ODbL |
| Afbeeldingen | EOX Sentinel-2 cloudless 2016 · CC BY 4.0; Wikimedia Commons |
| Rivieren, watervallen, meren, bergen, canyons, stranden en eilanden in de buurt | Coastya, Lakeyas, Peakyas, Cascadyas, Islandyas, Riveryas |
Elk cijfer is een gemiddelde, een schatting of een telling uit een openbare dataset. Licenties en methoden: gegevensbronnen.
De familie
Heeft u liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?
Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen op basis van open data, maand voor maand, in zeven talen.


