Naar de inhoud
cavernyas
EN
Looking up the mountain

Canada Canada Showgrot

Horne Lake Caves Provincial Park

10 °C binnen, het hele jaar.

ShowgrotStalactietenOndergronds meer

Bekijk de afdalingHoe te bezoeken

unchecked_insect · CC BY-SA 4.0

De afdaling

De ingang, op 164 m.

Het echte reliëf boven Horne Lake Caves Provincial Park, elke 30 m gemeten op het Copernicus-model, en de grot die op dezelfde verticale schaal naar beneden loopt.

diepte niet gepubliceerdIngang921 m1,0 kmverticaal × 2,9diepte niet gepubliceerdIngang921 m1,0 kmverticaal × 6,3

De diepte is zoals gepubliceerd door wie de grot heeft verkend; de vorm van de gangen is een schets, geen opmeting. Voor deze grot is nog geen diepte gepubliceerd.

164m

Hoogte van de ingang

uit het reliëfmodel van 30 m

10°C

Binnen, het hele jaar

het jaargemiddelde buiten, bij de ingang

382m

Gesteente erboven

het hoogste punt binnen 1,5 km

Binnen en buiten

10 °C binnen, het hele jaar.

Diep binnen behoudt een grot de gemiddelde jaartemperatuur van buiten: hier ongeveer 10 °C, in januari en in augustus. In juli loopt de temperatuur 's middags bij de ingang op tot 23 °C, 14 °C warmer dan binnen: neem een jas mee.

buiten, bij de ingang (164 m)binnen
  1. 6°1°Jan
  2. 6°0°Feb
  3. 8°2°Mrt
  4. 12°4°Apr
  5. 17°7°Mei
  6. 20°10°Jun
  7. 23°12°Jul
  8. 23°12°Aug
  9. 19°10°Sep
  10. 13°6°Okt
  11. 8°3°Nov
  12. 5°0°Dec
Binnen: 10 °C het hele jaarMeeste regen: Nov–Jan

Buiten: gemiddelden voor middag en nacht 1991–2020 (NASA POWER), omgerekend naar de hoogte van de ingang. Binnen: het jaargemiddelde, dat de diepe delen van een grot behouden. Bij de ingang volgt het een beetje het weer.

Showgrot in Canada

Horne Lake Caves Provincial Park (showgrot) ligt in Canada. De ingang ligt op 164 m. Ze heeft een ondergronds meer en stalactieten en stalagmieten. Ze is open voor bezoekers.

Meer lezen op Wikipedia

Hoe er te komen.

  • Showgrot: open voor bezoekersMeestal met rondleiding; controleer tijden en tickets op de officiële site.
  • Bowserdichtstbijzijnde plaats · 12 km hemelsbreed
  • Parkeerplaats op 270 mdichtstbijzijnde parkeerplaats in OpenStreetMap, hemelsbreed
  • Uitzichtpuntendichtstbijzijnd uitzichtpunt · 1,3 km van de ingang
  • Qualicum Beach Airport (XQU)dichtstbijzijnde luchthaven met lijnvluchten · 26 km hemelsbreedAutohuur op luchthaven YQQ (Comox)Discover Cars · gesponsorde link

Plan uw bezoek

Rondleidingen, een bed in de buurt, een auto.

Sommige van de bovenstaande links zijn affiliatelinks: als u via deze links boekt, ontvangen wij mogelijk een commissie, zonder extra kosten voor u. Dit verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Van bovenaf gezien.

De grond boven de grot, met gearceerd reliëf, de lijn van de doorsnede en wat mensen rond de ingang in kaart hebben gebracht.

De grond boven Horne Lake Caves Provincial Park (Sentinel-2) N 1,5 km

Sentinel-2 cloudless 2016 (EOX, CC BY 4.0), 6,0 × 6,0 km, noorden boven. De lijn is de doorsnede hierboven. Punten © OpenStreetMap-bijdragers.

Rond de ingang.

  • 4andere grotingangen binnen 3 kmMain Cave, Andre's Annex, Lower Cave en nog 1
  • 1uitzichtpunten binnen 3 km
  • 3parkeerplaatsen binnen 2 km
  • 2informatieborden en bezoekerscentra binnen 3 km
  • 4campings binnen 8 kmMcLean Mill Campground, Twin Pines Campground, Paradise Bay Campground en nog 1
  • bronnen binnen 2 km
  • zinkgaten en dolines binnen 3 km
  • speleoclubs en speleolocaties binnen 15 km
  • bewegwijzerde wandelroutes binnen 3 km
  • klimrotsen binnen 3 km
  • watervallen met naam binnen 4 km
  • bushaltes binnen 2 km
  • hotels en pensions binnen 8 km
  • restaurants en cafés binnen 3 km

Geteld in OpenStreetMap, de kaart die iedereen kan bewerken, rond de ingang. Een laag aantal kan gewoon betekenen dat niemand het al in kaart heeft gebracht. © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL).

Plaatsen in de buurt

  • Bowser12 km hemelsbreed
  • Port Alberni12 km hemelsbreed
  • Denman Island21 km hemelsbreed
  • Hornby Island22 km hemelsbreed
  • Qualicum Beach23 km hemelsbreed
  • Denman Island Trust Area23 km hemelsbreed
  • Coombs25 km hemelsbreed

In onze andere atlassen

Wat er nog meer rond Horne Lake Caves Provincial Park te vinden is.

De rivier bij de ingang, de watervallen, de meren, de bergen en vulkanen erboven, de canyons, stranden en eilanden in de buurt — uit onze andere atlassen.

Lakeyas3 meren binnen 10 km
Horne Lake8,1 km² · 5,2 kmSpider Lake0,5 km² · 9,3 kmCameron Lake4,4 km² · 9,9 km
Peakyas5 bergen binnen 10 km
Mount Mark · 2,6 kmMount Schofield · 6,0 kmMount Horne · 7,2 kmMount Irwin · 7,3 kmMount Wesley · 8,0 km

Cijfers uit de databases van de zustersites (Wikidata, HydroATLAS, GeoNames, NOAA, OpenStreetMap). De links werken zodra elke site online is.

Maand na maand

Het weer buiten, bij de ingang.

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Middag6681217202323191385
Middag6681217202323191385
Nacht1024710121210630
Regen (mm)15286108734847343664113161150
Regendagen1915181512128810172020
Zonuren/dag1,23,33,65,57,37,79,78,76,43,51,60,9
Sneeuw op de grond (cm)1412103000001814
MiddagMiddagNachtRegen (mm)Zonuren/dag
Jan6611521,2
Feb660863,3
Mrt8821083,6
Apr12124735,5
Mei17177487,3
Jun202010477,7
Jul232312349,7
Aug232312368,7
Sep191910646,4
Okt131361133,5
Nov8831611,6
Dec5501500,9

Gemiddelden 1991–2020 (NASA POWER) voor een cel van ongeveer 55 km breed, omgerekend naar de hoogte van de ingang (164 m) met de standaard temperatuurgradiënt. Geen voorspelling.

Foto's

Binnen en eromheen.

Horne Lake BC - Flickr - marneejill
marneejill from Canada · CC BY-SA 2.0
Horne Lake
Wasrts · CC BY-SA 3.0
Pretty rock formation outside a cave
unchecked_insect · CC BY-SA 4.0

Recente jaren

Natte jaren, droge jaren.

De regen van elke maand als aandeel van het gemiddelde van 1991–2020. Een droog jaar betekent een lagere rivier en heter gesteente, een nat jaar meer water in de kloof.

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
2020154%66%45%45%104%137%96%176%76%69%64%87%
202175%51%53%40%81%82%58%44%146%109%115%58%
202270%42%65%119%161%145%114%59%25%34%38%74%
202361%65%38%109%77%51%96%111%70%92%59%89%
202490%72%75%56%90%136%69%174%71%97%86%86%
202524%87%121%48%104%35%47%140%130%107%60%90%

130% of meer: natte maand 70% of minder: droge maand

Grotten in de buurt.

Horne Lake Caves Provincial Park

Canada

  • —Diepte
  • —Gangen
  • 164 mHoogte van de ingang
  • 10 °CBinnen, het hele jaar

Paradise Ice Caves

Verenigde Staten · 360 km

  • —Diepte
  • —Gangen
  • 2.474 mHoogte van de ingang
  • -4 °CBinnen, het hele jaar

Bekijk de gids

Waar deze cijfers vandaan komen

Naam, type, gepubliceerde diepte en lengte, bezoekersWikidata (Q12060537) · CC0
Het reliëf erboven, de hoogte van de ingang, de doorsnede en het 3D-modelCopernicus DEM GLO-30 · © DLR e.V., © Airbus Defence and Space GmbH, Copernicus/ESA
KlimaatNASA POWER, 1991–2020
Ingangen, bronnen, zinkgaten, openingstijden en wat er omheen ligt© OpenStreetMap contributors · ODbL
AfbeeldingenEOX Sentinel-2 cloudless 2016 · CC BY 4.0; Wikimedia Commons
Rivieren, watervallen, meren, bergen, canyons, stranden en eilanden in de buurtCoastya, Lakeyas, Peakyas, Cascadyas, Islandyas, Riveryas

Elk cijfer is een gemiddelde, een schatting of een telling uit een openbare dataset. Licenties en methoden: gegevensbronnen.

De familie

Heeft u liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen op basis van open data, maand voor maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Bezoeken meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.U bent hier
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken