Naar de inhoud
cavernyas
EN
Nettlebed cave

Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland Grot

Nettlebed Cave

9 °C binnen, het hele jaar.

Bekijk de afdalingHoe te bezoeken

Dave Bunnell · CC BY-SA 3.0

De afdaling

De ingang, op 720 m.

Het echte reliëf boven Nettlebed Cave, elke 30 m gemeten op het Copernicus-model, en de grot die op dezelfde verticale schaal naar beneden loopt.

diepte niet gepubliceerdIngang1.713 m1,0 kmverticaal × 2,1diepte niet gepubliceerdIngang1.713 m1,0 kmverticaal × 4,6

De diepte is zoals gepubliceerd door wie de grot heeft verkend; de vorm van de gangen is een schets, geen opmeting. Voor deze grot is nog geen diepte gepubliceerd.

720m

Hoogte van de ingang

uit het reliëfmodel van 30 m

9°C

Binnen, het hele jaar

het jaargemiddelde buiten, bij de ingang

547m

Gesteente erboven

het hoogste punt binnen 1,5 km

Binnen en buiten

9 °C binnen, het hele jaar.

Diep binnen behoudt een grot de gemiddelde jaartemperatuur van buiten: hier ongeveer 9 °C, in januari en in augustus. In februari loopt de temperatuur 's middags bij de ingang op tot 18 °C, 9 °C warmer dan binnen: neem een jas mee.

buiten, bij de ingang (720 m)binnen
  1. 18°9°Jan
  2. 18°9°Feb
  3. 16°8°Mrt
  4. 13°6°Apr
  5. 10°4°Mei
  6. 7°2°Jun
  7. 6°1°Jul
  8. 8°2°Aug
  9. 10°3°Sep
  10. 11°4°Okt
  11. 14°6°Nov
  12. 16°8°Dec
Binnen: 9 °C het hele jaar

Buiten: gemiddelden voor middag en nacht 1991–2020 (NASA POWER), omgerekend naar de hoogte van de ingang. Binnen: het jaargemiddelde, dat de diepe delen van een grot behouden. Bij de ingang volgt het een beetje het weer.

Grot in Nieuw-Zeeland

Nettlebed Cave (grot) ligt in Nieuw-Zeeland. De ingang ligt op 720 m.

Meer lezen op Wikipedia

Hoe er te komen.

Plan uw bezoek

Rondleidingen, een bed in de buurt, een auto.

Sommige van de bovenstaande links zijn affiliatelinks: als u via deze links boekt, ontvangen wij mogelijk een commissie, zonder extra kosten voor u. Dit verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Van bovenaf gezien.

De grond boven de grot, met gearceerd reliëf, de lijn van de doorsnede en wat mensen rond de ingang in kaart hebben gebracht.

De grond boven Nettlebed Cave (Sentinel-2) N 1,5 km

Sentinel-2 cloudless 2016 (EOX, CC BY 4.0), 6,0 × 6,0 km, noorden boven. De lijn is de doorsnede hierboven. Punten © OpenStreetMap-bijdragers.

Rond de ingang.

  • 1hotels en pensions binnen 8 kmBaton Run Hut Haven
  • andere grotingangen binnen 3 km
  • bronnen binnen 2 km
  • zinkgaten en dolines binnen 3 km
  • speleoclubs en speleolocaties binnen 15 km
  • uitzichtpunten binnen 3 km
  • bewegwijzerde wandelroutes binnen 3 km
  • klimrotsen binnen 3 km
  • watervallen met naam binnen 4 km
  • parkeerplaatsen binnen 2 km
  • informatieborden en bezoekerscentra binnen 3 km
  • bushaltes binnen 2 km
  • campings binnen 8 km
  • restaurants en cafés binnen 3 km

Geteld in OpenStreetMap, de kaart die iedereen kan bewerken, rond de ingang. Een laag aantal kan gewoon betekenen dat niemand het al in kaart heeft gebracht. © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL).

In onze andere atlassen

Wat er nog meer rond Nettlebed Cave te vinden is.

De rivier bij de ingang, de watervallen, de meren, de bergen en vulkanen erboven, de canyons, stranden en eilanden in de buurt — uit onze andere atlassen.

Peakyas9 bergen binnen 10 km
Barron Bold1.332 m · 2,3 kmThe Twins1.809 m · 3,5 kmWinter Peak1.750 m · 3,9 kmMount Arthur1.795 m · 4,2 kmLoveridge Peak1.586 m · 5,3 kmGordons Pyramid1.489 m · 7,2 kmSugar Loaf1.081 m · 8,5 kmTableland1.260 m · 9,6 km

Cijfers uit de databases van de zustersites (Wikidata, HydroATLAS, GeoNames, NOAA, OpenStreetMap). De links werken zodra elke site online is.

Maand na maand

Het weer buiten, bij de ingang.

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Middag181816131076810111416
Middag181816131076810111416
Nacht998642123468
Regen (mm)1048296119136142119117121134103141
Regendagen131112141616161717181516
Zonuren/dag8,48,06,95,64,43,64,24,95,56,27,27,1
Sneeuw op de grond (cm)000125643100
MiddagMiddagNachtRegen (mm)Zonuren/dag
Jan181891048,4
Feb18189828,0
Mrt16168966,9
Apr131361195,6
Mei101041364,4
Jun7721423,6
Jul6611194,2
Aug8821174,9
Sep101031215,5
Okt111141346,2
Nov141461037,2
Dec161681417,1

Gemiddelden 1991–2020 (NASA POWER) voor een cel van ongeveer 55 km breed, omgerekend naar de hoogte van de ingang (720 m) met de standaard temperatuurgradiënt. Geen voorspelling.

Foto's

Binnen en eromheen.

Pearce resurgence
Dave Bunnell · CC BY-SA 3.0

Recente jaren

Natte jaren, droge jaren.

De regen van elke maand als aandeel van het gemiddelde van 1991–2020. Een droog jaar betekent een lagere rivier en heter gesteente, een nat jaar meer water in de kloof.

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
202050%112%108%101%98%73%99%111%172%147%207%133%
2021101%62%178%110%138%119%143%189%139%132%128%141%
202237%459%59%83%173%172%212%251%102%102%176%57%
202388%124%167%165%172%87%128%108%135%90%95%149%
2024117%96%86%94%52%118%110%187%147%171%159%107%
202579%110%81%213%144%188%197%80%155%201%120%110%

130% of meer: natte maand 70% of minder: droge maand

Grotten in de buurt.

Nettlebed Cave

Nieuw-Zeeland

  • —Diepte
  • —Gangen
  • 720 mHoogte van de ingang
  • 9 °CBinnen, het hele jaar

Bulmer Cavern

Nieuw-Zeeland · 37 km

  • —Diepte
  • —Gangen
  • 1.450 mHoogte van de ingang
  • 4 °CBinnen, het hele jaar

Bekijk de gids

Ngarua Caves

Nieuw-Zeeland · 32 km

  • —Diepte
  • —Gangen
  • 652 mHoogte van de ingang
  • 10 °CBinnen, het hele jaar

Bekijk de gids

Harwood Hole

Nieuw-Zeeland · 37 km

  • —Diepte
  • —Gangen
  • 748 mHoogte van de ingang
  • 9 °CBinnen, het hele jaar

Bekijk de gids

Waar deze cijfers vandaan komen

Naam, type, gepubliceerde diepte en lengte, bezoekersWikidata (Q7000533) · CC0
Het reliëf erboven, de hoogte van de ingang, de doorsnede en het 3D-modelCopernicus DEM GLO-30 · © DLR e.V., © Airbus Defence and Space GmbH, Copernicus/ESA
KlimaatNASA POWER, 1991–2020
Ingangen, bronnen, zinkgaten, openingstijden en wat er omheen ligt© OpenStreetMap contributors · ODbL
AfbeeldingenEOX Sentinel-2 cloudless 2016 · CC BY 4.0; Wikimedia Commons
Rivieren, watervallen, meren, bergen, canyons, stranden en eilanden in de buurtCoastya, Lakeyas, Peakyas, Cascadyas, Islandyas, Riveryas

Elk cijfer is een gemiddelde, een schatting of een telling uit een openbare dataset. Licenties en methoden: gegevensbronnen.

De familie

Heeft u liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen op basis van open data, maand voor maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Bezoeken meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.U bent hier
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken