Verenigde Staten Showgrot
Niagara Cave
7 °C binnen, het hele jaar.
Bachcell · CC BY-SA 4.0
De afdaling
De ingang, op 389 m.
Het echte reliëf boven Niagara Cave, elke 30 m gemeten op het Copernicus-model, en de grot die op dezelfde verticale schaal naar beneden loopt.
De diepte is zoals gepubliceerd door wie de grot heeft verkend; de vorm van de gangen is een schets, geen opmeting. Voor deze grot is nog geen diepte gepubliceerd.
389m
Hoogte van de ingang
uit het reliëfmodel van 30 m
7°C
Binnen, het hele jaar
het jaargemiddelde buiten, bij de ingang
20m
Gesteente erboven
het hoogste punt binnen 1,5 km
Binnen en buiten
7 °C binnen, het hele jaar.
Diep binnen behoudt een grot de gemiddelde jaartemperatuur van buiten: hier ongeveer 7 °C, in januari en in augustus. In juli loopt de temperatuur 's middags bij de ingang op tot 27 °C, 20 °C warmer dan binnen: neem een jas mee. Het beste ontvlucht u de hitte in juli.
- -5°-14°Jan
- -3°-13°Feb
- 5°-5°Mrt
- 13°1°Apr
- 19°8°Mei
- 25°14°Jun
- 27°17°Jul
- 26°15°Aug
- 22°11°Sep
- 14°3°Okt
- 6°-3°Nov
- -2°-10°Dec
Buiten: gemiddelden voor middag en nacht 1991–2020 (NASA POWER), omgerekend naar de hoogte van de ingang. Binnen: het jaargemiddelde, dat de diepe delen van een grot behouden. Bij de ingang volgt het een beetje het weer.
Showgrot in Verenigde Staten
Niagara Cave (showgrot) ligt in Verenigde Staten. De ingang ligt op 389 m. Ze heeft stalactieten en stalagmieten. Ze is open voor bezoekers.
Hoe er te komen.
- Showgrot: open voor bezoekersMeestal met rondleiding; controleer tijden en tickets op de officiële site.Officiële site↗
- Crescodichtstbijzijnde plaats · 16 km hemelsbreed
- Parkeerplaats op 20 mdichtstbijzijnde parkeerplaats in OpenStreetMap, hemelsbreed
- Rochester International Airport (RST)dichtstbijzijnde luchthaven met lijnvluchten · 57 km hemelsbreedAutohuur op luchthaven LSE (La Crosse)Discover Cars · gesponsorde link↗
Plan uw bezoek
Rondleidingen, een bed in de buurt, een auto.
Sommige van de bovenstaande links zijn affiliatelinks: als u via deze links boekt, ontvangen wij mogelijk een commissie, zonder extra kosten voor u. Dit verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.
Van bovenaf gezien.
De grond boven de grot, met gearceerd reliëf, de lijn van de doorsnede en wat mensen rond de ingang in kaart hebben gebracht.
N
1,5 km
Sentinel-2 cloudless 2016 (EOX, CC BY 4.0), 6,0 × 6,0 km, noorden boven. De lijn is de doorsnede hierboven. Punten © OpenStreetMap-bijdragers.
Rond de ingang.
- 1andere grotingangen binnen 3 kmNiagara Cave
- 1parkeerplaatsen binnen 2 km
- 20campings binnen 8 kmKendallville Park Campground, North Park Campground, Harvest Farm Campground en nog 17
- 2hotels en pensions binnen 8 kmCountry Lodge Inn, Asahi Loft of Harmony
- bronnen binnen 2 km
- zinkgaten en dolines binnen 3 km
- speleoclubs en speleolocaties binnen 15 km
- uitzichtpunten binnen 3 km
- bewegwijzerde wandelroutes binnen 3 km
- klimrotsen binnen 3 km
- watervallen met naam binnen 4 km
- informatieborden en bezoekerscentra binnen 3 km
- bushaltes binnen 2 km
- restaurants en cafés binnen 3 km
Geteld in OpenStreetMap, de kaart die iedereen kan bewerken, rond de ingang. Een laag aantal kan gewoon betekenen dat niemand het al in kaart heeft gebracht. © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL).
Plaatsen in de buurt
- Cresco16 km hemelsbreed
- Preston18 km hemelsbreed
Maand na maand
Het weer buiten, bij de ingang.
| Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Middag | -5 | -3 | 5 | 13 | 19 | 25 | 27 | 26 | 22 | 14 | 6 | -2 |
| Middag | -5 | -3 | 5 | 13 | 19 | 25 | 27 | 26 | 22 | 14 | 6 | -2 |
| Nacht | -14 | -13 | -5 | 1 | 8 | 14 | 17 | 15 | 11 | 3 | -3 | -10 |
| Regen (mm) | 26 | 32 | 50 | 96 | 120 | 147 | 102 | 106 | 101 | 73 | 43 | 42 |
| Regendagen | 6 | 6 | 8 | 12 | 14 | 15 | 14 | 13 | 11 | 9 | 7 | 7 |
| Zonuren/dag | 4,4 | 6,3 | 6,4 | 6,3 | 7,3 | 8,3 | 9,2 | 8,0 | 6,9 | 5,0 | 4,0 | 3,1 |
| Sneeuw op de grond (cm) | 18 | 18 | 13 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 10 | 17 |
| Middag | Middag | Nacht | Regen (mm) | Zonuren/dag | |
|---|---|---|---|---|---|
| Jan | -5 | -5 | -14 | 26 | 4,4 |
| Feb | -3 | -3 | -13 | 32 | 6,3 |
| Mrt | 5 | 5 | -5 | 50 | 6,4 |
| Apr | 13 | 13 | 1 | 96 | 6,3 |
| Mei | 19 | 19 | 8 | 120 | 7,3 |
| Jun | 25 | 25 | 14 | 147 | 8,3 |
| Jul | 27 | 27 | 17 | 102 | 9,2 |
| Aug | 26 | 26 | 15 | 106 | 8,0 |
| Sep | 22 | 22 | 11 | 101 | 6,9 |
| Okt | 14 | 14 | 3 | 73 | 5,0 |
| Nov | 6 | 6 | -3 | 43 | 4,0 |
| Dec | -2 | -2 | -10 | 42 | 3,1 |
Gemiddelden 1991–2020 (NASA POWER) voor een cel van ongeveer 55 km breed, omgerekend naar de hoogte van de ingang (389 m) met de standaard temperatuurgradiënt. Geen voorspelling.
Foto's
Binnen en eromheen.

Recente jaren
Natte jaren, droge jaren.
De regen van elke maand als aandeel van het gemiddelde van 1991–2020. Een droog jaar betekent een lagere rivier en heter gesteente, een nat jaar meer water in de kloof.
| Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 111% | 61% | 146% | 42% | 105% | 131% | 94% | 62% | 103% | 64% | 157% | 24% |
| 2021 | 107% | 59% | 109% | 21% | 82% | 53% | 88% | 190% | 45% | 86% | 95% | 86% |
| 2022 | 61% | 23% | 130% | 94% | 88% | 79% | 166% | 146% | 24% | 36% | 123% | 121% |
| 2023 | 169% | 190% | 139% | 71% | 59% | 34% | 75% | 35% | 86% | 118% | 10% | 73% |
| 2024 | 122% | 26% | 107% | 122% | 141% | 127% | 119% | 102% | 26% | 48% | 187% | 86% |
| 2025 | 10% | 40% | 158% | 138% | 53% | 126% | 150% | 147% | 63% | 68% | 93% | 57% |
130% of meer: natte maand 70% of minder: droge maand
Grotten in de buurt.

Crystal Cave
Verenigde Staten · 147 km
- —Diepte
- —Gangen
- 333 mHoogte van de ingang
- 6 °CBinnen, het hele jaar

Cave of the Mounds
Verenigde Staten · 190 km
- —Diepte
- —Gangen
- 420 mHoogte van de ingang
- 7 °CBinnen, het hele jaar
Waar deze cijfers vandaan komen
| Naam, type, gepubliceerde diepte en lengte, bezoekers | Wikidata (Q65040397) · CC0 |
|---|---|
| Het reliëf erboven, de hoogte van de ingang, de doorsnede en het 3D-model | Copernicus DEM GLO-30 · © DLR e.V., © Airbus Defence and Space GmbH, Copernicus/ESA |
| Klimaat | NASA POWER, 1991–2020 |
| Ingangen, bronnen, zinkgaten, openingstijden en wat er omheen ligt | © OpenStreetMap contributors · ODbL |
| Afbeeldingen | EOX Sentinel-2 cloudless 2016 · CC BY 4.0; Wikimedia Commons |
Elk cijfer is een gemiddelde, een schatting of een telling uit een openbare dataset. Licenties en methoden: gegevensbronnen.
De familie
Heeft u liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?
Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen op basis van open data, maand voor maand, in zeven talen.

