Volksrepubliek China Showgrot
Seven-Star Cave
20 °C binnen, het hele jaar.
Sentinel-2 cloudless 2016 door EOX IT Services GmbH (bevat gewijzigde Copernicus Sentinel-gegevens), CC BY 4.0, met reliëfschaduw van Copernicus WorldDEM-30
De afdaling
De ingang, op 194 m.
Het echte reliëf boven Seven-Star Cave, elke 30 m gemeten op het Copernicus-model, en de grot die op dezelfde verticale schaal naar beneden loopt.
De diepte is zoals gepubliceerd door wie de grot heeft verkend; de vorm van de gangen is een schets, geen opmeting. Voor deze grot is nog geen diepte gepubliceerd.
194m
Hoogte van de ingang
uit het reliëfmodel van 30 m
20°C
Binnen, het hele jaar
het jaargemiddelde buiten, bij de ingang
69m
Gesteente erboven
het hoogste punt binnen 1,5 km
Binnen en buiten
20 °C binnen, het hele jaar.
Diep binnen behoudt een grot de gemiddelde jaartemperatuur van buiten: hier ongeveer 20 °C, in januari en in augustus. In augustus loopt de temperatuur 's middags bij de ingang op tot 31 °C, 12 °C warmer dan binnen: neem een jas mee. Het beste ontvlucht u de hitte van mei tot september.
- 14°4°Jan
- 17°7°Feb
- 21°11°Mrt
- 26°16°Apr
- 29°20°Mei
- 30°23°Jun
- 31°25°Jul
- 31°24°Aug
- 30°21°Sep
- 26°16°Okt
- 21°11°Nov
- 16°5°Dec
Buiten: gemiddelden voor middag en nacht 1991–2020 (NASA POWER), omgerekend naar de hoogte van de ingang. Binnen: het jaargemiddelde, dat de diepe delen van een grot behouden. Bij de ingang volgt het een beetje het weer.
Showgrot in Volksrepubliek China
Seven-Star Cave (showgrot) ligt in Volksrepubliek China. De ingang ligt op 194 m. Ze heeft stalactieten en stalagmieten en meerdere ingangen en lange gangen. Ze is open voor bezoekers.
Hoe er te komen.
- Showgrot: open voor bezoekersOpeningstijden in OpenStreetMap: Mar-Nov 06:00-19:30; Dec-Feb 06:30-19:00Officiële site↗
- Guilindichtstbijzijnde plaats · 1,7 km hemelsbreed
- Parkeerplaats op 490 mdichtstbijzijnde parkeerplaats in OpenStreetMap, hemelsbreed
- Uitzichtpuntendichtstbijzijnd uitzichtpunt · 1,8 km van de ingang
- Guilin Liangjiang International Airport (KWL)dichtstbijzijnde luchthaven met lijnvluchten · 28 km hemelsbreed
Plan uw bezoek
Rondleidingen, een bed in de buurt, een auto.
Sommige van de bovenstaande links zijn affiliatelinks: als u via deze links boekt, ontvangen wij mogelijk een commissie, zonder extra kosten voor u. Dit verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.
Van bovenaf gezien.
De grond boven de grot, met gearceerd reliëf, de lijn van de doorsnede en wat mensen rond de ingang in kaart hebben gebracht.
N
1,5 km
Sentinel-2 cloudless 2016 (EOX, CC BY 4.0), 6,0 × 6,0 km, noorden boven. De lijn is de doorsnede hierboven. Punten © OpenStreetMap-bijdragers.
Rond de ingang.
- 13andere grotingangen binnen 3 km木龙洞, 七星岩, 太平岩 en nog 10
- 14uitzichtpunten binnen 3 km象鼻山 en nog 13
- 1klimrotsen binnen 3 km攀岩墙
- 22parkeerplaatsen binnen 2 km
- 6informatieborden en bezoekerscentra binnen 3 km
- 54bushaltes binnen 2 km
- 2campings binnen 8 km蒼峿之野国际露营基地, 候山露营
- 98hotels en pensions binnen 8 km西山商务大酒店, 湖畔小屋, 桂林观光酒店 en nog 95
- 90restaurants en cafés binnen 3 km
- bronnen binnen 2 km
- zinkgaten en dolines binnen 3 km
- speleoclubs en speleolocaties binnen 15 km
- bewegwijzerde wandelroutes binnen 3 km
- watervallen met naam binnen 4 km
Geteld in OpenStreetMap, de kaart die iedereen kan bewerken, rond de ingang. Een laag aantal kan gewoon betekenen dat niemand het al in kaart heeft gebracht. © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL).
Plaatsen in de buurt
- Guilin1,7 km hemelsbreed
- Qixing2,1 km hemelsbreed
- Xiangshan3,8 km hemelsbreed
- Diecai4,9 km hemelsbreed
- Xiufeng5,3 km hemelsbreed
- Lingui12 km hemelsbreed
- Lingchuan14 km hemelsbreed
- Yanshan19 km hemelsbreed
In onze andere atlassen
Wat er nog meer rond Seven-Star Cave te vinden is.
De rivier bij de ingang, de watervallen, de meren, de bergen en vulkanen erboven, de canyons, stranden en eilanden in de buurt — uit onze andere atlassen.
Cijfers uit de databases van de zustersites (Wikidata, HydroATLAS, GeoNames, NOAA, OpenStreetMap). De links werken zodra elke site online is.
Maand na maand
Het weer buiten, bij de ingang.
| Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Middag | 14 | 17 | 21 | 26 | 29 | 30 | 31 | 31 | 30 | 26 | 21 | 16 |
| Middag | 14 | 17 | 21 | 26 | 29 | 30 | 31 | 31 | 30 | 26 | 21 | 16 |
| Nacht | 4 | 7 | 11 | 16 | 20 | 23 | 25 | 24 | 21 | 16 | 11 | 5 |
| Regen (mm) | 66 | 68 | 134 | 184 | 285 | 382 | 219 | 138 | 92 | 60 | 84 | 54 |
| Regendagen | 11 | 12 | 18 | 19 | 20 | 22 | 18 | 17 | 10 | 8 | 9 | 8 |
| Zonuren/dag | 0,4 | 0,2 | 0,1 | 1,1 | 2,0 | 2,0 | 4,6 | 4,8 | 4,1 | 3,5 | 2,7 | 1,9 |
| Sneeuw op de grond (cm) | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Middag | Middag | Nacht | Regen (mm) | Zonuren/dag | |
|---|---|---|---|---|---|
| Jan | 14 | 14 | 4 | 66 | 0,4 |
| Feb | 17 | 17 | 7 | 68 | 0,2 |
| Mrt | 21 | 21 | 11 | 134 | 0,1 |
| Apr | 26 | 26 | 16 | 184 | 1,1 |
| Mei | 29 | 29 | 20 | 285 | 2,0 |
| Jun | 30 | 30 | 23 | 382 | 2,0 |
| Jul | 31 | 31 | 25 | 219 | 4,6 |
| Aug | 31 | 31 | 24 | 138 | 4,8 |
| Sep | 30 | 30 | 21 | 92 | 4,1 |
| Okt | 26 | 26 | 16 | 60 | 3,5 |
| Nov | 21 | 21 | 11 | 84 | 2,7 |
| Dec | 16 | 16 | 5 | 54 | 1,9 |
Gemiddelden 1991–2020 (NASA POWER) voor een cel van ongeveer 55 km breed, omgerekend naar de hoogte van de ingang (194 m) met de standaard temperatuurgradiënt. Geen voorspelling.
Recente jaren
Natte jaren, droge jaren.
De regen van elke maand als aandeel van het gemiddelde van 1991–2020. Een droog jaar betekent een lagere rivier en heter gesteente, een nat jaar meer water in de kloof.
| Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 135% | 226% | 195% | 97% | 120% | 139% | 141% | 94% | 293% | 137% | 14% | 31% |
| 2021 | 12% | 161% | 133% | 130% | 171% | 68% | 85% | 93% | 98% | 163% | 146% | 26% |
| 2022 | 163% | 192% | 75% | 170% | 160% | 164% | 63% | 44% | 7% | 13% | 87% | 42% |
| 2023 | 25% | 99% | 99% | 102% | 121% | 89% | 25% | 101% | 85% | 56% | 82% | 48% |
| 2024 | 273% | 104% | 78% | 212% | 91% | 168% | 106% | 91% | 61% | 128% | 10% | 39% |
| 2025 | 66% | 99% | 64% | 94% | 141% | 121% | 50% | 205% | 86% | 67% | 101% | 91% |
130% of meer: natte maand 70% of minder: droge maand
Grotten in de buurt.

Seven-Star Cave
Volksrepubliek China
- —Diepte
- —Gangen
- 194 mHoogte van de ingang
- 20 °CBinnen, het hele jaar

Reed Flute Cave
Volksrepubliek China · 5 km
- —Diepte
- —Gangen
- 166 mHoogte van de ingang
- 20 °CBinnen, het hele jaar

Silver Cave
Volksrepubliek China · 71 km
- —Diepte
- —Gangen
- 253 mHoogte van de ingang
- 20 °CBinnen, het hele jaar
Waar deze cijfers vandaan komen
| Naam, type, gepubliceerde diepte en lengte, bezoekers | Wikidata (Q7457139) · CC0 |
|---|---|
| Het reliëf erboven, de hoogte van de ingang, de doorsnede en het 3D-model | Copernicus DEM GLO-30 · © DLR e.V., © Airbus Defence and Space GmbH, Copernicus/ESA |
| Klimaat | NASA POWER, 1991–2020 |
| Ingangen, bronnen, zinkgaten, openingstijden en wat er omheen ligt | © OpenStreetMap contributors · ODbL |
| Afbeeldingen | EOX Sentinel-2 cloudless 2016 · CC BY 4.0; Wikimedia Commons |
| Rivieren, watervallen, meren, bergen, canyons, stranden en eilanden in de buurt | Coastya, Lakeyas, Peakyas, Cascadyas, Islandyas, Riveryas |
Elk cijfer is een gemiddelde, een schatting of een telling uit een openbare dataset. Licenties en methoden: gegevensbronnen.
De familie
Heeft u liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?
Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen op basis van open data, maand voor maand, in zeven talen.
