Naar de inhoud
cavernyas
EN
White Scar Caves (6305)

Verenigd Koninkrijk Verenigd Koninkrijk Showgrot

White Scar Caves

8 °C binnen, het hele jaar.

ShowgrotStalactieten

Bekijk de afdalingHoe te bezoeken

Nilfanion · CC BY-SA 4.0

De afdaling

De ingang, op 246 m.

Het echte reliëf boven White Scar Caves, elke 30 m gemeten op het Copernicus-model, en de grot die op dezelfde verticale schaal naar beneden loopt.

diepte niet gepubliceerdIngang720 m1,0 kmverticaal × 4,5diepte niet gepubliceerdIngang720 m1,0 kmverticaal × 9,8

De diepte is zoals gepubliceerd door wie de grot heeft verkend; de vorm van de gangen is een schets, geen opmeting. Voor deze grot is nog geen diepte gepubliceerd.

246m

Hoogte van de ingang

uit het reliëfmodel van 30 m

8°C

Binnen, het hele jaar

het jaargemiddelde buiten, bij de ingang

196m

Gesteente erboven

het hoogste punt binnen 1,5 km

Binnen en buiten

8 °C binnen, het hele jaar.

Diep binnen behoudt een grot de gemiddelde jaartemperatuur van buiten: hier ongeveer 8 °C, in januari en in augustus. In juli loopt de temperatuur 's middags bij de ingang op tot 18 °C, 10 °C warmer dan binnen: neem een jas mee.

buiten, bij de ingang (246 m)binnen
  1. 5°1°Jan
  2. 5°0°Feb
  3. 7°1°Mrt
  4. 10°3°Apr
  5. 14°6°Mei
  6. 17°9°Jun
  7. 18°11°Jul
  8. 18°11°Aug
  9. 15°9°Sep
  10. 12°6°Okt
  11. 8°4°Nov
  12. 5°2°Dec
Binnen: 8 °C het hele jaar

Buiten: gemiddelden voor middag en nacht 1991–2020 (NASA POWER), omgerekend naar de hoogte van de ingang. Binnen: het jaargemiddelde, dat de diepe delen van een grot behouden. Bij de ingang volgt het een beetje het weer.

Showgrot in Verenigd Koninkrijk

White Scar Caves (showgrot) ligt in Verenigd Koninkrijk. De ingang ligt op 246 m. Ze heeft stalactieten en stalagmieten. Ze is open voor bezoekers.

Meer lezen op Wikipedia

Hoe er te komen.

Plan uw bezoek

Rondleidingen, een bed in de buurt, een auto.

Sommige van de bovenstaande links zijn affiliatelinks: als u via deze links boekt, ontvangen wij mogelijk een commissie, zonder extra kosten voor u. Dit verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Van bovenaf gezien.

De grond boven de grot, met gearceerd reliëf, de lijn van de doorsnede en wat mensen rond de ingang in kaart hebben gebracht.

De grond boven White Scar Caves (Sentinel-2) N 1,5 km

Sentinel-2 cloudless 2016 (EOX, CC BY 4.0), 6,0 × 6,0 km, noorden boven. De lijn is de doorsnede hierboven. Punten © OpenStreetMap-bijdragers.

Rond de ingang.

  • 30andere grotingangen binnen 3 kmSunset Hole, Valley Entrance, Hurtle Pot en nog 27
  • 5bronnen binnen 2 kmLight Water Spring en nog 4
  • 474zinkgaten en dolines binnen 3 km
  • 1speleoclubs en speleolocaties binnen 15 kmNorthern Pennine Club
  • 4uitzichtpunten binnen 3 kmPecca Falls Viewing Area, Baxenghyll Gorge en nog 2
  • 4bewegwijzerde wandelroutes binnen 3 kmThree Peaks Walk, Dales High Way, Limestone Walk en nog 1
  • 1klimrotsen binnen 3 kmIngleton Wall
  • 8watervallen met naam binnen 4 kmBeezley Falls, Snow Falls, Hollybush Spout en nog 5
  • 28parkeerplaatsen binnen 2 km
  • 18informatieborden en bezoekerscentra binnen 3 km
  • 6bushaltes binnen 2 km
  • 23campings binnen 8 kmRivers Edge, Lowther Hill Caravan & Camp Site, Abbey Farm en nog 20
  • 29hotels en pensions binnen 8 kmBrookhouse, Gale Green Cottage, Oysterber Farm Holiday Cottages en nog 26
  • 10restaurants en cafés binnen 3 km

Geteld in OpenStreetMap, de kaart die iedereen kan bewerken, rond de ingang. Een laag aantal kan gewoon betekenen dat niemand het al in kaart heeft gebracht. © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL).

Plaatsen in de buurt

  • Ingleton2,2 km hemelsbreed
  • High Bentham7,0 km hemelsbreed
  • Kirkby Lonsdale11 km hemelsbreed
  • Settle15 km hemelsbreed
  • Sedbergh18 km hemelsbreed
  • Caton21 km hemelsbreed
  • Warton21 km hemelsbreed
  • Carnforth22 km hemelsbreed

In onze andere atlassen

Wat er nog meer rond White Scar Caves te vinden is.

De rivier bij de ingang, de watervallen, de meren, de bergen en vulkanen erboven, de canyons, stranden en eilanden in de buurt — uit onze andere atlassen.

Cascadyas1 watervallen binnen 5 km
Beezley Falls · 0,7 km
Peakyas8 bergen binnen 10 km
Constitutional · 1,8 kmIngleborough723 m · 2,9 kmGragareth628 m · 5,4 kmWhernside736 m · 7,3 kmGreen Hill626 m · 7,5 kmBlea Moor · 7,7 kmCrag Hill682 m · 9,0 kmGreat Coum687 m · 9,1 km

Cijfers uit de databases van de zustersites (Wikidata, HydroATLAS, GeoNames, NOAA, OpenStreetMap). De links werken zodra elke site online is.

Maand na maand

Het weer buiten, bij de ingang.

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Middag5571014171818151285
Middag5571014171818151285
Nacht10136911119642
Regen (mm)107887662749210311489112113116
Regendagen181615151416191916191919
Zonuren/dag0,92,33,85,86,65,85,85,04,22,41,30,8
Sneeuw op de grond (cm)885100000026
MiddagMiddagNachtRegen (mm)Zonuren/dag
Jan5511070,9
Feb550882,3
Mrt771763,8
Apr10103625,8
Mei14146746,6
Jun17179925,8
Jul1818111035,8
Aug1818111145,0
Sep15159894,2
Okt121261122,4
Nov8841131,3
Dec5521160,8

Gemiddelden 1991–2020 (NASA POWER) voor een cel van ongeveer 55 km breed, omgerekend naar de hoogte van de ingang (246 m) met de standaard temperatuurgradiënt. Geen voorspelling.

Foto's

Binnen en eromheen.

White Scar Caves (6306)
Nilfanion · CC BY-SA 4.0
White Scar Cave 01
Immanuel Giel · Public domain

Recente jaren

Natte jaren, droge jaren.

De regen van elke maand als aandeel van het gemiddelde van 1991–2020. Een droog jaar betekent een lagere rivier en heter gesteente, een nat jaar meer water in de kloof.

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
202094%256%96%31%29%136%125%125%73%135%110%141%
2021154%155%119%23%187%31%82%63%73%142%57%104%
202246%187%54%69%107%69%62%45%108%110%116%89%
2023103%34%174%121%55%64%168%92%145%117%122%159%
2024144%132%137%184%137%69%81%75%107%91%55%104%
202595%62%39%33%69%106%85%41%185%89%144%137%

130% of meer: natte maand 70% of minder: droge maand

Grotten in de buurt.

White Scar Caves

Verenigd Koninkrijk

  • —Diepte
  • —Gangen
  • 246 mHoogte van de ingang
  • 8 °CBinnen, het hele jaar

Ingleborough Cave

Verenigd Koninkrijk · 5 km

  • —Diepte
  • —Gangen
  • 270 mHoogte van de ingang
  • 8 °CBinnen, het hele jaar

Bekijk de gids

Gaping Gill

Verenigd Koninkrijk · 4 km

  • —Diepte
  • —Gangen
  • 401 mHoogte van de ingang
  • 7 °CBinnen, het hele jaar

Bekijk de gids

Easegill System

Verenigd Koninkrijk · 8 km

  • —Diepte
  • —Gangen
  • 296 mHoogte van de ingang
  • 8 °CBinnen, het hele jaar

Bekijk de gids

Waar deze cijfers vandaan komen

Naam, type, gepubliceerde diepte en lengte, bezoekersWikidata (Q7995371) · CC0
Het reliëf erboven, de hoogte van de ingang, de doorsnede en het 3D-modelCopernicus DEM GLO-30 · © DLR e.V., © Airbus Defence and Space GmbH, Copernicus/ESA
KlimaatNASA POWER, 1991–2020
Ingangen, bronnen, zinkgaten, openingstijden en wat er omheen ligt© OpenStreetMap contributors · ODbL
AfbeeldingenEOX Sentinel-2 cloudless 2016 · CC BY 4.0; Wikimedia Commons
Rivieren, watervallen, meren, bergen, canyons, stranden en eilanden in de buurtCoastya, Lakeyas, Peakyas, Cascadyas, Islandyas, Riveryas

Elk cijfer is een gemiddelde, een schatting of een telling uit een openbare dataset. Licenties en methoden: gegevensbronnen.

De familie

Heeft u liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen op basis van open data, maand voor maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Bezoeken meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.U bent hier
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken